משלוח חינם ברכישה מעל 399 ש"ח
Shop now

משלוחים בתוך ישראל

  • משלוח מהיר: 35 ש”ח בתוך 3-5 ימי עסקים
  • אפשרות לאיסוף עצמי מהסטודיו

שילוח בינלאומי (ארה”ב & קנדה, אירופה, דרום אפריקה)

  • משלוח רגיל  10$ תוך 14-21 ימי עסקים
  • משלוח מהיר 25$ תוך 5-7 ימי עסקים

NadNed  מספקת שירותי החזרה קלים ונוחים: שלחי את הפריט בחזרה אלינו עם כל חברת שילוח שתבחרי בתוך 14 יום מהגעת הפריט. פרטים נוספים ב-החזרות והחלפות.

למידע נוסף – כתבי לנו  [email protected]

בעת ביצוע הזמנה, תישלח הודעת אישור במייל כי ההזמנה נקלטה וזו תסופק לכתובת אותה ציינתם בהזמנה על ידי חברת שילוח חיצונית. מועד הגעת המשלוח תלוי בבחירת שיטת המשלוח. לתשומת ליבכם מניין הימים מתבססים על ימי עסקים ולפיכך אינם כוללים סופי שבוע וחגים.

ההזמנה תסופק לאחר שהסתיים תהליך הרכישה בתנאי שקליטת ההזמנה בוצעה כנדרש, שבבעלות הלקוח כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ובתנאי שחברת האשראי אישרה אותו ואת ביצוע העסקה בישראל. לחילופין, אם הלקוח בחר לשלם באמצעות paypal, החברה תגבה את התשלום רק לאחר קבלת אישור מחברת paypal. השימוש וקבלת האישור כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של paypal ולא של האתר. יובהר כי על הלקוח להקפיד לתת פרטים נכונים ומדוייקים במועד ההזמנה. במידה ויימסרו פרטים שגויים או לא נכונים, החברה לא תוכל להבטיח כי הפריטים יגיעו ליעדם. במידה והפריטים יחזרו לסטודיו בשל מסירת פרטים שגויים, הלקוח יישא בתשלום בגין המשלוח והטיפול וכן לא יהיו לו טענות כנגד החברה.

כמו כן, פעולת הרכישה מותנית בכך שהפריט קיים במלאי. במידה ולא צויין כי הפריט אינו במלאי והמוצר בתום לב לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, החברה לא תהיה מחוייבת במכירת המוצר ללקוח ולא תהיה טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין אם ישיר ובין אם עקיף בין אם נגרם ללקוח ישירות ובין אם לצד ג’. יובהר כי האמור הוא בכפוף לכך שהחברה תשיב ללקוח כל סכום ששולם, במידה ושולם

עגלת קניות

0

אין מוצרים בסל הקניות.